KÜRE DAĞ EVİ'NE HOŞGELDİNİZ!

 

Küre Dağ EviKüre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı sınırlarının içersinde yer alan ve milli parka giriş noktalarından birisi olan Bartın İli'nin Ulus İlçesi'ne bağlı Aşağıçerçi Köyü'nde yer almaktadır.

Küre Dağ Evi'nde konaklayacağınız bir kaç gün içinde sevimli sahil kasabası Amasra'ya 1 saatte, tarihi evleri, lokumu ve safranı ile ünlü Safranbolu'ya 1,5 saatte ve kanyon ve şelaleleri ile ünlü, doğa cenneti Pınarbaşı'na 1,5 saatte ulaşabilirsiniz. Üstelik Küre Dağ Evi Küre Dağları eteklerinde, hemen yanıbaşından dere akan, doğal kaynak suyu ile, doğası ve konforlu konaklaması ile de misafirlerini fazlasıyla memnun ediyor. Yani hiçbir yeri gezmeseniz bile burada tam anlamıyla doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Şehir yaşamının stresinden ve koşuşturmasından bıkmış, köy yaşamına özlem duyan, huzurlu, doğa ile baş başa bir tatili hayal edenler Küre Dağ Evi'nde özledikleri tatili bulabilirler. Burası her mevsim ayrı güzel.

Küre Dağ EviKüre Dağ Evi her yaşta insanın doğa içinde, gerçek anlamda huzuru ve mutluluğu bulabileceği bir ortam sunuyor.

Huzur veren bir doğa, derenin ve kuşların ruhunuzu dinlendiren sesleri, cana yakın kediler ve köpekler, yumurtalarını kahvaltıda yiyeceğiniz tavuklar, sevimli ördekler, bahçeden mevsim sebze ve meyveleri, ev yapımı reçeller, tereyağı, yoğurt, peynir vs., temiz ve konforlu konaklama ve tabi ki kendinizi evinizde gibi hissettiren misafirperver bir aile.

Hayat koşuşturmanıza biraz olsun ara verebileceğiniz ve gerçek anlamda dinlenebileceğiniz bir tatil için gerekli herşey burada...

BİZ KİMİZ?

 

Küre Dağ Eviİstanbul’un karmaşasında ve yoğun temposunda yaşam mücadelesi verirken farklı çıkış yolları arayışına girmiş olan pek çok çiftten biriyiz. Çocuğumuz olsun dediğimiz bir dönemde onu İstanbul’da büyütmek istemediğimize karar verdik. Şanslıydık çünkü birimizin ailesi bu doğa harikası yerde yaşıyordu ve biz de emekliliği beklemek yerine ailelerimizin desteğini de alarak kısa sürede Küre Dağ Evi’ni faaliyete geçirdik. 2 hafta sonra da kızımız doğdu :)

Küre Dağ Evi bizim evimiz, buraya gelen herkes de misafirimiz ve biz ev sıcaklığında ancak otel konforunda bir konaklama sunuyoruz. Şehir otellerinde olan pek çok şey tabi ki burada yok ancak temiz ve modern odalar, sürekli sıcak su, cennet gibi bir doğa, sevimli ve bir o kadar cana yakın köpekler ve kediler, tavuklar, ördekler, börtü böcek, bahçeden ve ev yapımı ürünler ve güleryüzümüz var.

Eğer siz de gerçekten doğayı seviyorsanız ve onu içindeki tüm canlılarla bir bütün olarak görüyorsanız buraya bayılacaksınız. Yaşam ritminizi yavaşlatabileceğiniz eşsiz güzellikte bir doğaya sahip Küre Dağ Evi ‘nde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.