HİZMETLERİMİZ

   

  Küre Dağları'nın muhteşem doğası içerisinde yer alan Küre Dağ Evi Otelde konaklamanın yanı sıra şu hizmetleri de sunmaktadır:

  Kapalı Alan Restaurant: Tüm toplantı, organizasyon, özel gün etkinlikleri için uygun geniş ve modern restaurantımız hizmetinizdedir.

  Açık Alan Restaurant: Harika bir doğa içinde, ailenizle hoşça vakit geçirebileceğiniz açık alan restaurantımızda özel gün, toplantı yemeklerinizi ya da partilerinizi organize edebiliriz.

  Kahvaltı Keyfi: Doğa içinde kahvaltı keyfinin tadını çıkarın.

  Bisiklet: Küre Dağ Evi'nde misafirlerimiz ücretsiz olarak bisiklete binebilirler.

  Oyun Alanı: Küçük misafirlerimiz için bahçede hoşça vakit geçirebilecekleri bir oyun alanımız bulunmaktadır.

  ODA SEÇENEKLERİMİZ

   

  Küre Dağ Evi'nde çift kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalarımız bulunmaktadır. Dört kişilik odalarımız 2 çocuklu aile ya da arkadaş grubu için idealdir.

Çift Kişilik Oda
Çift kişilik odalarımızda 1 adet çift kişilik yatak, dolap, komodin, sehpa, masa ve minibar mevcuttur. Havlu, terlik ve saç kurutma makinesi vardır.
İki Kişilik Oda
İki kişilik odalarımızda 2 adet tek kişilik yatak, dolap, komodin, masa ve minibar mevcuttur. Havlu, terlik ve saç kurutma makinesi vardır.
Üç Kişilik Oda
Üç Kişilik odalarımızda 1 adet çift kişilik yatak ve bir adet tek kişilik yatak, dolap, komodin, masa ve minibar mevcuttur.Havlu, terlik ve saç kurutma makinesi vardır.
Dört Kişilik Oda
Dört kişilik odalarımızda 4 adet tek kişilik yatak, ya da bir adet çift kişilik (ayrılabilir) ve bir adet ranza, dolap, komodin, masa ve minibar mevcuttur. Havlu, terlik ve saç kurutma makinesi vardır.